Projekt Zdrowie Łódź Felińskiego
Umów się na wizytę

Placówki

Absolwentka żywienia w zdrowiu i chorobie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tytuł magistra uzyskała w 2013r. Ciągle żądna wiedzy ambitnie pogłębia ją na licznych kursach i ogólnopolskich konferencjach. Obecnie kontynuuje swoją edukację na kierunku psychodietetyka, aby jeszcze mocniej zmotywować swoich pacjentów do walki z nadwagą i otyłością. „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” Konfucjusz – to jej życiowe motto. Nie zmieniłaby swojej pracy na żadną inną, spełnianie marzeń o zdrowiu i szczupłej sylwetce jest jej największym wynagrodzeniem i dodaje jej skrzydeł. Kocha jeść dzięki czemu rozumie swoich pacjentów w walce z kilogramami. Miłośniczka biegania, szczególnie zimą.

Pani Ania jest cudowną osobą , znająca się na swojej pracy, pod jej okiem udało mi się pozbyć 12 kg. ale co najważniejsze, pomimo że rok już minął, wagę trzymam, nauczyłam się pod jej okiem dobrze komponować posiłki, gorąco polecam

Magdalena

Jestem pod opieką Pani Ani . Dzięki troskliwej i profesjonalnej opiece osiągnęłam wymarzony cel. Życzliwość, profesjonalizm i uśmiech Pani Ani sprawiają, że z niecierpliwością wyczekuję kolejnych wizyt. Dzięki Pani Ani wiem jak bilansować dietę i zdrowo się odżywiać

Bogusława

Miałam do czynienia z wieloma dietetykami ale pani Ania to wyjątkowa osoba 🙂 Miła konkrtena i przedewszstkim zna sie na rzeczy 🙂 Jeżeli ma sie problem z nadwagą polecam :)))

Zofia

Jestem bardzo zadowolona z usług rzetelny, konkretny i profesjonalny dietetyk. Polecam zmienia życie.

Karolina

Pani Anna to cudowna osoba, świetna specjalistka, bardzo zaangażowana w swoja pracę. Dzięki Pani Ani schudłam 20 kg. Nie tylko była dla mnie wsparciem dietetycznym, ale również mentalnym. Dzięki Niej moja egzystencja nabrała nowego sensu, przewróciła mi radość życia! Polecam serdecznie Panią Anie, nie ma lepszego lepszego dietetyka!

Aleksandra

Pani Ania na pierwszej wizycie przeprowadziła wywiad zdrowotny i co lubię jeść. Zaproponowała mi smaczną dietę. Co tydzień, p. Ania cierpliwie koryguje moje błędy żywieniowe. W sposób ciepły i życzliwy motywuje do dalszej pracy.

Łukasz

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anię!! Bardzo dobre podejście do klienta, ciepła, miła osoba. Na prawdę zna się na tym co robi i robi to profesjonalnie.

Agnieszka

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy