Nadwaga i otyłość - jak z nimi walczyć? - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Łódź Widzew
Umów się na wizytę

Nadwaga i otyłość – jak z nimi walczyć?

Problem otyłości w Polsce jest coraz większy!

Nadwagę  ma  już  trzech  na  pięciu  dorosłych  Polaków,  co  czwarty  jest  otyły,  a  pandemia  COVID-19 zwiększyła jeszcze  ilość osób chorujących na otyłość.  Dzieci również są na to narażone. Co czwarty chłopiec i co trzecia dziewczynka w wieku 5-9 lat w Polsce ma nadwagę. 

Dodatkowo układ odpornościowy osób otyłych  jest zazwyczaj słabszy, co z kolei zwiększa ich podatność na infekcję. Jest to niezwykle istotne w kontekście zbliżającej się jesieni i zmiany pogody, dlatego tak ważne jest by decyzji o zmianie nie odkładać w nieskończoność.

Otyłość może dotknąć każdego, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy status społeczny. 

Podjęcie decyzji o odchudzaniu w kontekście zmiany nawyków żywieniowych to najlepszy prezent, który możesz zafundować swojemu organizmowi! Jest to szansa na poprawę nie tylko wyglądu, ale też zdrowia i samopoczucia!

W ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „Bez krytyki zmieniamy nawyki” organizowanej przez Polskie Centra Dietetyczne oferujemy darmowe konsultacje, na których dietetyk:

  1. przeprowadzi analizę składu ciała,
  2. wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej,
  3. poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz
  4. podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Akcja potrwa od 13 września do końca listopada.

 

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 518-846-179 lub za pomocą formularza kontaktowego lodz.projektzdrowie.info

 

W ramach poprzednich akcji „Pomagamy, nie oceniamy”, dietetycy Projekt Zdrowie pomogli tysiącom osób na terenie całej Polski!

Zobacz ostatnie metamorfozy, które udało się zrealizować w naszym gabinecie Projekt Zdrowie Łódź Widzew:

    

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy